© כל הזכויות שמורות לבטי רוקאווי.

אודות

 CONNECTING DISCOVERIES <br>להתגלות בזמן – להתחבר נכון

CONNECTING DISCOVERIES
להתגלות בזמן – להתחבר נכון

עולם הבידור והדוגמנות הוא גדול, מורכב ורב אפשרויות. להחלטות הראשונות יש השפעה אם תתגלו בזמן או תפספסו הזדמנות. בין אם יש לכם יופי, כישרון, כריזמה, יכולת משחק או אפילו רק ביטחון מול מצלמה - אתם צריכים את ההזדמנות המתאימה לכם. כאשת מקצוע וכמורת דרך - אני מאמינה שהכוונה מקצועית וכנה עם שיבוץ מדויק יקצרו לכם את הדרך לעבר הצלחה בעולם האופנה, הטלוויזיה והבידור. הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון. בהחלטה זו תלויה הדרך להצלחה.

בטי רוקאווי - "העיניים של התעשייה"

בטי רוקאווי היא ממייסדי ענף הדוגמנות בישראל, בעלת סוכנות הדוגמנות אימאג' ומהמנוסות ומהמקושרות בישראל בתחומי היופי, הדוגמנות והאופנה.

עם השנים זכתה רוקאווי לכינוי "העיניים של התעשייה", ולא בכדי. כשרונה הייחודי בגילוי פנים חדשות והתאמתן לאירועי האופנה והפרסום מוכר ומוערך בארץ ובעולם. מאז ומתמיד יצרה בטי קשר ישיר עם סוכנויות הדוגמנות המובילות בעולם: FORD, NEXT, WOMAN, ELITE ונחשפה לאנשי מפתח בתחום הבידור בארץ ובעולם. משיתופי פעולה אלו נולדו התחרויות "הפנים של שנות ה-90" ו"סופרמודל". בטי חתומה על תגליות מרשימות ומצליחות בארץ ובעולם דוגמת איילת זורר, יעל אבוקסיס, מילי אביטל, איתי טיראטן, יעל בר-זוהר, קרן פלס, יעל גולדמן, מורן אטיאס, רונית אלקבץ ועוד רבים וידועים.

בטי השתתפה כשופטת בתוכנית הריאליטי "הדוגמניות" והיא מרואיינת מבוקשת בתוכניות אקטואליה, בידור וסטייל.

© כל הזכויות שמורות לבטי רוקאווי.
תקנון